plzh-CNenetdelvltnorues
Naszyjnik, który zapoczątkował całą kolekcję biżuterii z kapsli

Już w najbliższą niedzielę 27 czerwca Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń świata mody w Warszawie: Warsaw Fashion Street.

Jest to już szósta edycja tej otwartej dla szerokiego grona publiczności imprezy. Mieszkańcy Warszawy, turyści oraz telewidzowie w godzinach 11:00 – 20:00 będą mieli możliwość bliższego zapoznania ze światem kultury, mody i sztuki. W tym roku pokazy są inspirowane światowym kinem i muzyką filmową. Organizatorzy przygotowali kilkadziesiąt pokazów mody, które będą się przede wszystkim koncentrować na strojach.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w czasie tej imprezy zostanie rozstrzygnięty ostatni etap konkursu „Zaprojektuj biżuterię z kapsli”, tj. zostanie wybrany jeden zwycięski projekt spośród wyłonionych wcześniej przez jury 11 prac. Zrealizowane projekty konkursowe będą w najbliższym czasie prezentowane w Forget-me-Not na specjalnej wystawie.

Ale to nie koniec „kapslowych historii”: inicjator i współorganizator tego konkursu Mariusz Gliwiński (Ambermoda) specjalnie na potrzeby pokazu mody i biżuterii na Warsaw Fashion Street zaprojektował kolekcję biżuterii zdobionej kapslami. „Jest to kontynuacja pomysłu wykorzystanego w kolekcji ‘Multi’, przy czym lamelki zostały zastąpione kapslami, jak również jednego naszyjnika, który spodobał się na tyle, że stał się inspiracją do zorganizowania konkursu poświęconego temu tematowi” – mówi projektant.

Więcej informacji:
Warsaw Fashion Street
Zaprojektuj biżuterię z kapsli
Najlepsze projekty biżuterii z kapsli