plzh-CNenetdelvltnorues

844_1Galeria Ambermoda i Portal sophisti.pl zapraszają do udziału w konkursie Zaprojektuj biżuterię z kapsli – zadaniem uczestników jest przygotowanie i nadesłanie projektu biżuterii (naszyjnik, zawieszka, broszka, kolczyki lub bransoleta) wykonanej przy użyciu kapsli lub też gotowego wyrobu.

Zdjęcia można zgłaszać wyłącznie za pośrednictwem portalu sophisti.pl do dn. 31. grudnia 2009 r. Oceniać je będzie bardzo profesjonalne jury, w którym zasiądą projektanci biżuterii: Mariusz Gliwiński (Ambermoda), Sławomir Fijałkowski oraz Bogdan Mirowski. Sprawozdanie z obrad jury oraz lista zwycięzców zostaną opublikowana na sophisti.pl do 15.01.2010. Wybrane projekty zostaną zrealizowane w pracowni Ambermoda pod nadzorem Mariusza Gliwińskiego i zostaną zaprezentowane podczas Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif w Gdańsku w marcu 2010 r., w Galerii Ambermoda w Sopocie oraz na Warsaw Fashion Street 2010, gdzie odbędzie się finał konkursu. Spośród 10 finałowych projektów, jury konkursu wybierze zwycięski projekt.

Inicjatorem konkursu jest Mariusz Gliwiński, który zaprezentował naszyjnik z kapsli oprawiony w srebro w czasie tegorocznych targów Amberif w Gdańsku. Pomysł okazał się na tyle interesujący, że zapadła decyzja o jego kontynuacji.

Bursztynowy Portal amber.com.pl oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie są patronami tego konkursu.

Zdjęcie: Naszyjnik Mariusza Gliwińskiego, od którego wszystko się zaczęło...