plzh-CNenetdelvltnorues
Studio DF

„Rywalizacja była bardzo zacięta” – tak komisarz targów Ewa Rachoń podsumowała trzecią edycję konkursu internetowego Galeria Ambermart, którego wyniki zostały ogłoszone dzisiaj podczas uroczystego otwarcia targów Ambermart w Gdańsku.

Głosowanie odbywało się równolegle na dwóch stronach internetowych: www.amber.com.pl i www.ambermart.pl. Rywalizacja w Bursztynowym Portalu była bardzo zacięta, a dodatkowo wolę walki podsycała jawność wyników. Najwięcej fanów miały propozycje firmy Studio DF oraz projektantów Izabeli Gutowskiej i Jana Pomianowskiego. Zwycięzca został wyłoniony w ostatniej fazie konkursu i zostało nim Studio DF. Wyróżnienia odebrali Agata Całka z firmy Amber Ring i Robert Rogała z Amber-Mix. Nie są to ich pierwsze „trofea” w tym konkursie: Agata Całka zwyciężyła w pierwszej edycji, a Amber-Mix otrzymał w ubiegłym roku wyróżnienie. W przeciwieństwie do poprzednich edycji tegoroczne wyróżnienia nie były uzależnione od liczby przyznanych przez internautów głosów, ale od decyzji redakcji portalu.

Nieco inaczej rozłożyły się głosy na stronie internetowej targów. Tutaj największym powodzeniem cieszyła się biżuteria Izabeli Gutowskiej, a wyróżnienia powędrowały do Agaty Całki oraz Michała Abramczuka z firmy Amber Abram. Wyniki głosowania na tej stronie nie były jawne, a samo głosowanie trwało nieco krócej.

Głosowanie w trzeciej edycji konkursu internetowego Galeria Ambermart na najbardziej atrakcyjny wyrób na targach odbywało się w dniach 16.08 – 05.09.2010. Celem jest promocja wzornictwa i wyrobów z bursztynem oraz wysondowanie rynku i jego preferencji w tej dziedzinie. Zarówno producentom, jak i głosującym dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok. Organizatorzy już dziś zapowiadają zmiany w regulaminie, które umożliwią jeszcze lepszą realizację założonego celu.