plzh-CNenetdelvltnorues
Izabela Gutowska - podwójna laureatka konkursu w 2011 r.

Bursztynowy Portal amber.com.pl i Międzynarodowe Targi Gdańskie SA zapraszają do udziału w 5. edycji konkursu na najładniejszą biżuterię bursztynową: wystawców targów Ambermart do zgłaszania, a internautów do głosowania.

Celem naszego konkursu jest niezmiennie promocja bursztynowej biżuterii, stworzenie możliwości prezentacji nowości jeszcze przed rozpoczęciem targów Ambermart oraz wstępnego sondowania rynku i preferencji odbiorców. Uczestniczyć w nim mogą wszyscy wystawcy tegorocznej edycji targów Ambermart, którzy do 5 sierpnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nadeślą zdjęcia biżuterii z najnowszych kolekcji wraz z krótkim opisem. Będą one prezentowane na stronach ambermart.pl i amber.com.pl. Głosowanie będzie możliwe w dniach 10.08 – 3.09.2012 r.

Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dn. 06.09.2012 w czasie uroczystości otwarcia targów Ambermart w Gdańsku. Każdy z organizatorów przyzna swoją Nagrodę Główną oraz wyróżnienia.

Jest to już piąta edycja tego konkursu. W gronie dotychczasowych laureatów są Jacek Ostrowski, Izabela Gutowska, Studio DF, Agata Całka, Amber Egg, Amber Mix. Serdecznie zapraszamy do udziału!

zaglosuj