plzh-CNenetdelvltnorues
Art7: Goya Pearl

Ponad trzy tygodnie głosowania, kilkadziesiąt nadesłanych na konkurs prac i ponad 20 tysięcy głosów. Znamy już laureatów konkursu Galeria Ambermart.

Uroczyste otwarcie 14. Międzynarodowych Targów Bursztynu Ambermart było okazją do wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie Galeria Ambermart organizowanym przez Bursztynowy Portal amber.com.pl i MTG. SA. Tradycyjnie głosowanie odbywało się na dwóch portalach, stąd też podwójne nagrody i wyróżnienia.

Internauci głosujący w obu portalach byli w tym roku wyjątkowo zgodni – ich zdecydowanym faworytem  okazała się firma Art7 i jej pierścionek Goya Pearl, łączący tradycję z nowoczesnością, w którego obrączce zdobionej XIX-wiecznym ornamentem osadzona jest perła na złoconym płatku. Jest to już drugie zwycięstwo tej firmy w tym konkursie – w ubiegłym roku bransoleta z bursztynu i srebra cieszyła się największym uznaniem głosujących. „To było podwójne zaskoczenie: zupełnie się nie spodziewałem podwójnej wygranej! Tym bardziej – bardziej niż podwójnie – cieszę się i dziękuję wszystkim, którzy głosowali na nasz pierścionek” – powiedział Wojciech Kalandyk, właściciel firmy Art7.

Natomiast wyróżnienia przypadły czterem różnym firmom. W Bursztynowym Portalu amber.com.pl otrzymali je Bogumiła & Marian Kellar (firma B&G) i Amber Art Gutowski, natomiast na stronie ambermart.pl byli to Emilia Górna & Dorota Cenecka (Gin Atelier) i Jan Pomianowski.

Laureatom serdecznie gratulujemy a głosującym bardzo dziękujemy – wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnej, 7. edycji konkursu Galeria Ambermart już za rok!