plzh-CNenetdelvltnorues
Michał Starost z modelkami prezentującymi jego kolekcję "Zaklęta w piękno"

Po raz pierwszy mieszkańcy Pomorza mają wyjątkową okazję nabycia kolekcji projektantów mody po okazyjnych cenach – Bilioneurobab wystartował dzisiaj w Gdyni. W ofercie ponad 50 projektantów znajduje się także biżuteria – Jacka Ostrowskiego i S&A.

„To ważne wydarzenie modowe i nie wyobrażamy sobie, by mogło nas tam zabraknąć. Impreza zapowiada się interesująco, tym chętniej więc podjęliśmy to wyzwanie” – wyjaśniła Marta Basińska, specjalista ds. rozwoju w S&A SA, największego w rodzimej branży i specjalizującego się w biżuterii srebrnej z bursztynem producenta. „Pokażemy unikaty, klasyki charakteryzujące się ponadczasowym designem oraz niespodzianki, czyli biżuterię, której nikt dotychczas nie widział” – dodała.

W kolekcji Jacka Ostrowskiego zobaczymy natomiast biżuterię srebrną głównie z kryształami Swarovskiego, ale – jak zapowiedział projektant – wśród nich znajdą się również nowoczesne realizacje z bursztynem. Jego biżuteria będzie także dodatkiem do strojów wieczorowych zaprojektowanych przez Michała Starosta na wieczornym pokazie mody „Klasycznie zaklęta w piękno” (wcześniej kolekcja była prezentowana m.in. na wystawie Designed in Poland w Wiedniu).

Bilioneurobab to sezonowa przedsprzedaż kolekcji projektantów mody i okazja do ich kupna jeszcze przed rozpoczynającym się sezonem w cenach nawet 50-70%. Jej pierwowzorem są Designer Sample Sales w Nowym Yorku, Los Angeles czy San Francisco, a organizatorzy opierają się również na wzorcach takich stolic mody jak: Londyn, Paryż, Tokio, Mediolan. Wstęp na imprezę dla członków Bilioneurobab oraz po wcześniejszej rejestracji.

Bilioneurobab
17 grudnia: godz. 17-21
18 grudnia: godz. 11-18
Pomorski Park Naukowo-Techniczny
Al. Zwycięstwa 96/9, Gdynia

Więcej informacji:
Bilioneurobab