plzh-CNenetdelvltnorues
Naszyjnik z kolekcji Inspired by Nature

Firma S&A prezentuje współczesną estetykę bursztynu. Najnowsze kolekcje zostały zamknięte w 12 liniach stylistycznych.

ORNAMENTICA to odpowiedź na nostalgię odwołującą się do historii sztuk użytkowych. W motywach oprawy kamienia pojawiają się uwspółcześnione cytaty z epoki baroku i renesansu. Podobny trend, wciąż popularny w Europie, można również zaobserwować w projektowaniu wnętrz, ornamentyce tkanin, ceramiki, meblarstwa.

NEW CLASSIC to dyskretna, wyrafinowana elegancja o ponadczasowym charakterze, szczególnie polecana jako niezobowiązujące uzupełnienie wizerunku współczesnej bizneswomen. Wzory z tej linii należą do bestsellerów na najbardziej wymagających rynkach konsumenckich.

Styl SPORTOWY jest podkreślony odważnym „tuningiem” kolorystycznym wokół obrysu kamienia. Zdecydowany, geometryczny szlif bursztynu dodatkowo akcentuje dynamizm wizerunku i odwołuje się do języka znaków z repertuaru mody sportowej.

TRIBAL to wyraźne nawiązanie do motywów tatuaży i detali ornamentalnych z tradycji celtyckiej oraz inspirowanych okresem tzw. wieków ciemnych. Obecnie wyjątkowo trendy.

3D to komplety o nietypowych dla bursztynu odważnych szlifach, zdecydowanych krawędziach. Trójwymiarowe formy w kształcie podstawowych brył geometrycznych w mikroskali nawiązują do stylistyki współczesnej architektury.

CITY, którego charakterystycznym elementem jest harmonijnie zestawiona mozaika kilku kształtów, nawiązuje do linii współczesnych concept-car'ów. Niezmienny hit sprzedaży wśród klientów szczególnie wyczulonych na design.

FLORESCA to od wielu sezonów ulubiona linia na wielu europejskich rynkach. Jej istotą są wyraźne reminescencje odwołujące się do śródziemnomorskiej tradycji jubilerskiej, w której istotnym detalem zdobniczym jest bogata ornamentyka oraz inspiracje formami ukształtowanymi przez naturę.

Styl RAINBOW – liczne odmiany, odcienie i barwy bursztynu stały się podstawą do zaprojektowania zupełnie nowej linii wzorniczej. Innowacyjna technologia łączenia specjalnie dobranych i kontrastowo zestawionych elementów zapewniła nowoczesny i oryginalny image produktów oraz sukces wizerunkowy i komercyjny kolekcji.

Styl INSPIRED BY NATURE jest podporządkowany ukazaniu naturalnego piękna bałtyckiego bursztynu oraz wyeksponowaniu jego organicznego pochodzenia. Wszelkiego rodzaju inkluzje uwięzione we wnętrzu kamienia, jego naturalne spękania i przebarwienia podkreślone są ręczną oprawą według najlepszych tradycji złotniczego rzemiosła.

AMBER + DIAMOND to propozycja dla najbardziej wymagających konsumentów. Futurystyczne szlify kamienia w rozmiarze XL, perfekcyjna jakość wykonania, oprawa w 14-karatowe złoto oraz diamenty nadają kolekcji ekskluzywny i unikatowy charakter.

Styl CLASSIC GOLD tworzy rozbudowaną linię stylistyczną, w której bursztyn jest oprawiony w żółte złoto. Wyjątkowo harmonijny mariaż ciepłych kolorów i szlachetnej oprawy podnosi wartość bursztynu i nobilituje go do statusu produktu jubilerskiego z kategorii premium.

Styl TOP DESIGN jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie coraz większej grupy konsumentów autorskim designem i bezkompromisową jakością wykonania. Unikatowe egzemplarze biżuterii z gwarancją jej niepowtarzalności są wykonywane tylko na specjalne zamówienia, często stają się również eksponatami w kolekcjach współczesnego złotnictwa wielu galerii i muzeów.