plzh-CNenetdelvltnorues

HKTDC Hong Kong International Jewellery Show to jedne z trzech największych targów biżuterii na świecie. Ich kolejna, już 29. edycja odbędzie się w dniach 16-20 lutego 2012 w biznesowym centrum Hongkongu.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 2 870 wystawców z 46 krajów i regionów oraz 37 000 odwiedzających  z całego świata. Targi biżuterii w Hongkongu to znakomita okazja, by przyjrzeć się globalnemu rynkowi tej branży. Liczne wydarzenia towarzyszące – pokazy, parady, spotkania i seminaria biznesowe – są dla odwiedzających szansą na poszerzenie wiedzy na temat najnowszych trendów i technologii. Dają również możliwość nawiązania nowych kontaktów, wymiany biznesowych doświadczeń czy też prowadzenia handlowych negocjacji w przyjemnej nieformalnej atmosferze.

Katalog produktów wystawianych na targach jest bardzo szeroki. Obejmuje on między innymi: biżuterię srebrną, złotą, repliki biżuterii dawnej, diamenty, kamienie szlachetne, perły sztuczne i naturalne, zegarki i zegary, a także opakowania, narzędzia czy narzędzia i maszyny jubilerskie.

Aby zwiedzanie targów i odszukiwanie pożądanych produktów oraz firm było łatwe, teren wystawy będzie podzielony na strefy tematyczne. W Hall of Nature znajdą się diamenty, kamienie szlachetne i perły, w Hall of Jade Jewellery wystawiona zostanie klasyczna i nowoczesna biżuteria jadeitowa, a Designer Gallery będzie kusić odwiedzających stylowymi kolekcjami wyznaczającymi trendy wzornicze na najbliższe sezony.

Hongkong jest jednym z czterech największych eksporterów biżuterii na świecie i jednym z centrów globalnego handlu. Jego silną pozycję wzmacniają dodatkowo bliskość i ścisłe relacje handlowe z rynkiem Chin kontynentalnych, na którym rośnie popyt na zachodnią biżuterię. Targi HKTDC Hong Kong International Jewellery Show targi to również szansa dla europejskich wystawców.

HKTDC oferuje szereg programów dofinansowania dla odwiedzających, które obejmują zniżki na hotel. Więcej na ten temat na stronie: www.hktdc.com/hkjewelleryshow