plzh-CNenetdelvltnorues

Licytacja srebrnej biżuterii autorstwa Jacka Ostrowskiego zdobionej naturalnym, białym bursztynem z czerwonym serduszkiem stworzonej specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potrwa na Allegro do 16 stycznia.

Komplet ten pochodzi ze znanej już kolekcji Jacka Ostrowskiego „4wave” i został zaprojektowany specjalnie z myślą o XVI edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czerwone serduszko w białym bursztynie jest ozdobą jednego tylko kompletu biżuterii, na który składa się naszyjnik i pierścionek.
Kolekcja biżuterii srebrnej zdobionej bursztynem „4wave” zdobyła Złoty Medal w konkursie Mercurius Gedanensis na Międzynarodowych Targach Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2006 oraz tytuł „Biżuterii Roku 2008” w konkursie internetowym organizowanym przez portal Polska Biżuteria. Można ją oglądać także w Muzeum Bursztynu w Gdańsku, gdzie jest elementem stałej wystawy współczesnej sztuki bursztynniczej. Jacek Ostrowski będzie reprezentował Polskę na targach inhorgenta europe w ramach Brand New-New Brand w lutym 2008 roku.

Zachęcamy do udziału w aukcji, która zakończy się 14 stycznia o godzinie 20.26. Uzyskany dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi – WOŚP chce tym razem dopomóc dziecięcym oddziałom laryngologicznym i otolaryngologicznym poprzez wsparcie zaawansowanej diagnostyki i leczenia wad słuchu u noworodków i małych dzieci, wsparcie oddziałów zajmujących się ratowaniem życia dzieci z poważnymi schorzeniami laryngologicznymi oraz oddziałów zajmujących się leczeniem dzieci ze schorzeniami onkologicznymi w obrębie głowy i szyi.
WOŚP do każdego wylicytowanego przedmiotu na swoich aukcjach dołącza specjalny certyfikat.

Zapraszamy na aukcję: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=158828 i przypominamy, że dobro powraca.