plzh-CNenetdelvltnorues
21 października o godzinie 21 projektantka Anna Orska zaprasza na otwarcie butiku ORSKA w Starym Browarze w Poznaniu. Specjalnie na tę okazję autorka zaprojektowana limitowaną serię bransolet z kolekcji Extreme Sport.

Bransolety – grawerowane i opatrzone numerem – będą dostępne w ilości 101 sztuk i w cenie 101 zł. Autorka zapowiada także konkurs, w którym nagrodą będzie bransoleta z dowolnie wybranym przez siebie numerem i wzorem.

Anna Orska wykorzystuje w swoich pracach materiały dotąd nieużywane w jubilerstwie, jak liny żeglarskie, stare kryształy, mechanizmy zegarów czy papier. Najczęściej powstają wzory unikatowe, nie do powtórzenia, oryginalne... czasem nawet kontrowersyjne. Idealnie pasują do kobiet odważnych, poszukujących sposobów na wyrażenie siebie, wyznaczających trendy. Od wielu lat projektantka współpracuje ze znaną marką jubilerską W.Kruk, dla której stworzyła wiele ciekawych projektów i kolekcji. Najnowszą jest kolekcja Amber stanowiąca udane połączenie czarnego dębu i bursztynu.

Bursztynu na otwarciu butiku ORSKA nie zobaczymy, ale będą tam prezentowane takie kolekcje projektantki, jak Vintage, Extreme Sport, EtnoArt, Winorośl, Wątek & Osnowa, Kipu, Wstęga Mobiusa, Wrzeciona. Swoją premierę będą miały także zaprojektowane na tę okazję unikaty.

Więcej informacji: www.orska.pl