plzh-CNenetdelvltnorues
Korale wykonane z bursztynu

Duńska firma Trollbeads zaprasza do udziału w konkursie People's Bead 2010', w którym każdy może zostać projektantem biżuterii. Po raz pierwszy mogą w nim brać udział także uczestnicy z Polski.

 Mogą oni przesłać swoje pomysły na inspirującą biżuterię w postaci rysunków, fotografii i szkiców. Organizator nie oczekuje profesjonalnych prac, najważniejszym kryterium oceny ma być fantazja. Spośród nadesłanych projektów Trollbeads Designer Team z Danii wybierze sto najlepszych – autor każdego z nich zostanie nagrodzony bransoletką i koralikiem. Do kolejnego etapu przejdzie dziesięć projektów, a ostateczny zwycięzca zostanie wybrany w głosowaniu internautów. Wybrany przez nich koralik zostanie dołączony do bożonarodzeniowej kolekcji Trollbeads. Autor otrzyma kopię koralika wykonaną z 18-karatowego złota oraz honorarium autorskie.

 

Projekty można przesyłać do 22 sierpnia. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć na profilu Trollbeads w serwisie Facebook.com.

Trollbeads to duńska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją ekskluzywnej i unikalnej biżuterii do samodzielnego kompletowania.
Na podstawie materiałów prasowych