plzh-CNenetdelvltnorues
Targi inhorgenta europe są zaliczane do najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych dla branży jubilersko-zegarmistrzowskiej. Organizator spodziewa się ponad 1200 wystawców oraz około 30 000 odwiedzających z całego świata. Mocną stroną imprezy jest prezentacja bogatej oferty nowości jubilerskich i zegarmistrzowskich, jak również w dziedzinie technologii i wyposażenia sklepów. Szczególny nacisk kładziony jest na tematykę trendów, które będą obowiązywać w najbliższych sezonach nie tylko w świecie mody, biżuterii i zegarków, ale także kamieni kolorowych oraz aranżacji sklepów. Wiele na ten temat można się dowiedzieć, oglądając ofertę wystawców, ale także uczestnicząc w seminariach poświęconych temu zagadnieniu. Organizator przygotował bogaty program ramowy obejmujący fachowe seminaria, dyskusje na podium oraz wystawy specjalne.
Monachium szczyci się także bodajże najbogatszą w skali Europy ofertą biżuterii designerskiej – najnowsze osiągnięcia światowego designu w dziedzinie biżuterii prezentowane są w słynnej już hali C2. Dodatkowymi czynnikami, które niewątpliwie wpłyną na wzrost zainteresowania imprezą, są pozytywne prognozy dotyczące wzrostu koniunktury nie tylko w Niemczech, ale i innych krajach europejskich.
Polscy wystawcy będą oferowali przede wszystkim biżuterię srebrną zdobioną głównie bursztynem i będą to m.in. S&A Bursztynowa Biżuteria, Art7, Marcin Zaremski, Mi.Sta, Jubilex, A.B.C Gold, Amber-Kewa, IKA.R Ryszard Wycichowski, Dariusz Zarański, Stones by Eva, Ostrowski-Design, jak również oferujące maszyny i narzędzia firmy P.A.T-Bugała i Rodent.

Więcej informacji na temat targów inhorgenta europe:

www.inhorgenta.com
www.inhorgenta.pl