Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu

Napisała 
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
mod_kigbKrajowa Izba Gospodarcza Bursztynu jest organizacją zrzeszającą polskie firmy, zajmujące się projektowaniem i wytwarzaniem wyrobów artystycznych oraz wydobyciem bursztynu bałtyckiego. Siedzibą Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu jest Gdańsk. Izba zajmuje się promocją miasta, jest również inicjatorem utworzenia Muzeum Bursztynu w Gdańsku będącego oddziałem Muzeum Historycznego Miasta Gdańska. Izba Bursztynu nadaje swoim członkom certyfikaty, potwierdzające stosowanie w obrocie bursztynu prawdziwego i przestrzeganie dobrych zasad handlowych. Firmy certyfikowane mają prawo do posługiwania się logo Izby Bursztynu w celach promocyjnych i reklamowych. Izba Bursztynu współpracuje ze wszystkimi organizacjami jubilerskimi w Polsce w ramach Forum Jubilerstwa Polskiego. Izba Bursztynu organizuje targi oraz uczestniczy w targach fachowych w kraju i za granicą. Współpracuje również z organami państwowymi, samorządem terytorialnym i innymi podmiotami gospodarczymi; z organizacjami społecznymi, zawodowymi, naukowymi i wydawnictwami.

Krajowa Izba Gospodarcza Bursztynu
ul. Wita Stwosza 73/116, 80-308 Gdańsk
tel/faks +48 58 552 49 19
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Anna Sado

Dziennikarz branżowy specjalizujący się w tematyce jubilerskiej. Od 2007 roku współtworzy Bursztynowy Portal amber.com.pl.

Email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skomentuj