Współpraca

Cel

Naszym najważniejszym celem jest stworzenie w niedalekiej przyszłości najważniejszej międzynarodowej platformy informacyjnej o bursztynie, adresowanej zarówno do osób związanych z bursztynem zawodowo, jak i dla zainteresowanych tym tematem laików.

Nasi współpracownicy

Od początku istnienia Bursztynowego Portalu amber.com.pl bardzo duży nacisk kładziemy na wysoki poziom merytoryczny publikowanych artykułów i informacji. Jest to możliwe dzięki współpracy z przedstawicielami środowiska naukowego, muzealniczego oraz profesjonalistami z branży, jak również z ważnymi instytucjami i organizacjami.

Dołącz do nas!

Internet jest obecnie silnym medium pozwalającym zaprezentować ofertę firmy, poinformować klientów o nowych produktach, ważnych wydarzeniach oraz aktualnych promocjach.

Zapraszamy do umieszczania oferty w formie wpisu do katalogu firm.

Reklama

Na podstronie "reklama" znajduje się szczegółowa oferta portalu z uwzględnieniem miejsca, rozmiarów modułów oraz ze specyfikacją techniczną.

Informacja o ofercie reklamowej.

Korzystanie z zasobów portalu

Wszystkie informacje opublikowane w Bursztynowym Portalu amber.com.pl są chronione prawem autorskim a korzystanie z nich poprzez kopiowanie całości czy fragmentów jest zabronione bez pisemnej zgody redakcji.

Linki i banery

Jesli chcesz zamieścić u siebie nasz baner/link wstaw odpowiedni kod na swoją stronę.

Właściwe formaty znajdziesz tutaj.

 

Mamy przyjemność współpracować z instytucjami, takimi jak:

wspolpraca_01wspolpraca_05wspolpraca_06wspolpraca_04wspolpraca_03wspolpraca_02wspolpraca_07