piątek, 16 listopada 2012 14:30

Fantazje z Biżuterią… Eugeniusza Salwierza

Napisała 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Fantazje z Biżuterią… Eugeniusza Salwierza Fot. Edyta Płatek

„Biżuteria Eugeniusza Salwierza jest wyjątkowa” – przyznaje Edyta Płatek, która ozdoby ze szła akrylowego i bursztynu jego autorstwa wykorzystała w modowej sesji fotograficznej. Efekty można oglądać w galerii Oliwka w Krakowie do 6 grudnia.

„Ta biżuteria urzekła mnie nie tylko swoimi niestandardowymi rozmiarami, ale także  nietuzinkowym charakterem kompozycji” – przyznaje pani fotograf. I dodaje: „Na co dzień rzadko widzimy czy zakładamy takie okazałe ozdoby – a szkoda, bo są naprawdę imponujące!”. Jej zdjęcia, w których biżuteria odgrywa główną rolę, są prezentowane pod hasłem „Fantazje z Biżuterią” do 6 grudnia w Oliwce – autorskiej galerii Eugeniusza Salwierza.

Eugeniusz Salwierz projektuje i wykonuje biżuterię od 20 lat. Jego ulubione połączenie to bursztyn ze szkłem akrylowym, czasem srebrem, w okazałych formach – to czyni jego biżuterię wyjątkową i rozpoznawalną.

„Fantazje z Biżuterią”
Galeria Oliwka
ul. Szczepańska 7
9 listopada – 6 grudnia 2012
Zdjęcia: Edyta Płatek (www.fotoedith.pl)

Anna Sado

Dziennikarz branżowy specjalizujący się w tematyce jubilerskiej. Od 2007 roku współtworzy Bursztynowy Portal amber.com.pl.

Email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skomentuj

Reklama

Komentarze