środa, 10 kwietnia 2013 09:10

AMBER LOOK 2013: Wonderland

Napisała 
Oceń ten artykuł
(16 głosów)
Alicja Alchimionek & Art7 Alicja Alchimionek & Art7 Fot. Maciej Rozenberg/Art7

Do „krainy czarów” Alicja Alchimionek wprowadziła  Art7.

Przedstawiona kolekcja Wonderland ukazuje metamorfozę romantycznej dziewczyny żyjącej w świecie fantazji, która staje się uwodzicielską, seksowną kobietą. Właśnie dla tego typu  kobiet skierowana jest  również biżuteria Art7 przedstawiona  na pokazie. Od wielu lat styl ten stanowi również credo firmy. Został więc wyznaczony jeden wspólny kierunek. Projektantom zależało, by pokaz nie był tylko modową inspiracją, ale raczej  gotowym pomysłem do wykorzystania dla kobiet ceniących elegancję i nowoczesne wzornictwo, które stawiają także znak równości pomiędzy ubraniem i biżuterią.

Zaprezentowane stroje charakteryzują się delikatnymi, półprzezroczystymi tkaninami i interesującym detalem, podkreślającym piękną sylwetkę kobiet. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, jak jedwab, szyfon czy koronka. Również biżuteria to misternie zbudowane konstrukcje, eleganckie i szykowne, składające się w kilku przypadkach nawet  z tysięcy elementów. Na wybiegu zostały zaprezentowane zarówno nagradzane na konkursach i wystawach modele, jak i te, które zostały przygotowane specjalnie na galę. Dla firmy Art7 udział w Gali Amber Look ma związek z jubileuszem 30 lat  istnienia firmy i był mocnym punktem jego obchodów.

Anna Sado

Dziennikarz branżowy specjalizujący się w tematyce jubilerskiej. Od 2007 roku współtworzy Bursztynowy Portal amber.com.pl.

Email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1 komentarz

  • Link do komentarza Wiktor czwartek, 11 kwietnia 2013 15:27 napisane przez Wiktor

    Gratulacje. "Kolekcja ukazuje metamorfoze romantycznej dziewczyny zyjacej w swiecie fantazji, ktora staje sie uwodzicielska seksowna kobieta". Wiktor.

Skomentuj