środa, 19 lipca 2017 12:06

Bursztynowa biżuteria oficjalnym prezentem dla książęcej pary

Napisała 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Naszyjnik "Qula" z rodowanego srebra, złota i zdobiona bursztynem Naszyjnik "Qula" z rodowanego srebra, złota i zdobiona bursztynem

Wykonane w S&A Jewellery Design kolia z żółtym bursztynem oraz spinki mankietowe z wiśniowym bursztynem to oficjalne prezenty wręczone książęcej parze przez prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

„Prezenty spodobały się, bo nie były przeładowane. W ten sposób demonstrujemy polski dobry design – zarówno ten wisior, jak i spinki, niezwykle eleganckie. Mam nadzieję, że zobaczymy za jakiś czas księżną w tym wisiorze i wtedy powiemy: patrzcie, Gdańsk – Światowa Stolica Bursztynu i polski design” – skomentował prezydent Gdańska Paweł Adamowicz . I dodał: „Przesyłamy sobie wzajemnie dobrą energię, bo na tym polega ten świat: żeby wzajemnie się wspierać”.

2472 2

Biżuteria została zaprojektowana w Studiu Projektowym S&A i wykonana ręcznie przez jubilerów w pracowni S&A Jewellery Design. O wyborze prezentu dla księżnej Kate i księcia Williama w drodze konkursu zadecydowało miasto.

Anna Sado

Dziennikarz branżowy specjalizujący się w tematyce jubilerskiej. Od 2007 roku współtworzy Bursztynowy Portal amber.com.pl.

Email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skomentuj

Reklama

Komentarze