wtorek, 13 marca 2012 11:39

Balt: For Woman Only

Napisane przez  artykuł sponsorowany

Klasyka bursztynowej biżuterii powraca, ale w nowym wydaniu i nowoczesnym stylu. Choć w swojej ofercie firma Balt ma również propozycje dla mężczyzn, najnowsza kolekcja jest tylko dla kobiet.  

„Nasza najnowsza kolekcja dedykowana jest kobietom, które chcą być eleganckie przez cały dzień, podkreślając swój styl stonowaną biżuterią” – podkreśla Leszek Duliński, współwłaściciel firmy Balt. To alternatywa dla obecnie modnych, wręcz krzykliwych wzorów, które można zakładać tylko na wybrane okazje.

Propozycje firmy Balt są na każdą okazję. Charakteryzuje je lekkie, nowoczesne wzornictwo, precyzja wykonania i wysoka jakość. Wzornictwo bazuje na geometrycznych formach i inspiracjach florystycznych. Srebrne ażurowe oprawy, czasem oksydowane, innym zaś razem błyszczące, idealnie komponują się z koniakowym bursztynem, a w wersjach bogatszych kolorystycznie – także z zielonym i żółtym.

Firma Balt Dulińscy powstała w 1993 r. W jej ofercie dominuje biżuteria i obiekty użytkowe wykonane ze srebra i zdobione bursztynem bałtyckim. Gwarancją „czystości” bursztynu w wyrobach jest Certyfikat Jakości przyznany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników.

Galeria

Skomentuj