wtorek, 19 lipca 2011 09:59

Konkurs na gadżet GIP Wyróżniony

Napisała 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs na projekt gadżetu promującego nową siedzibę Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości „Starter” w ramach projektu Creative Cities.

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób, które cenią kreatywność przedmiotów użytkowych. Gadżet Inkubatora ma bowiem łączyć dobry design z możliwością wykorzystania gadżetu nie tylko jako narzędzia promocji Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości „Starter”.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie jednego lub kilku projektów gadżetu promującego GIP i przeznaczonego do szerokiej dystrybucji, którego koszt wykonania wraz z opakowaniem nie przekroczy 20 zł. (brutto) za sztukę. Projekty, które zgodnie z regulaminem powinny się składać z części opisowej i graficznej, oceni jury złożone z wytypowanych przedstawicieli organizatora konkursu i przedstawiciela Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Nagrodą dla wybranej przez jury pracy jest nowoczesny netbook i realizacja zaprojektowanego gadżetu oraz promocja autora w trakcie uroczystego otwarcia nowej siedziby Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości „Starter” jesienią tego roku.

Termin składania projektów konkursowych upływa 29 sierpnia.

Szczegółowe informacje:
www.gfp.com.pl

Czytany 10280 razy
Anna Sado

Dziennikarz branżowy specjalizujący się w tematyce jubilerskiej. Od 2007 roku współtworzy Bursztynowy Portal amber.com.pl.

Email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skomentuj