plzh-CNenetdelvltnorues

Bierzemy w nich udział od początku – wystawialiśmy się w Krakowie po raz trzeci i w porównaniu z ubiegłymi latami nasze stoisko odwiedziło najwięcej klientów – głównie z południowej Polski, ale także z zagranicy. Zawarliśmy wiele nowych znajomości branżowych, które już zaowocowały współpracą. Ponadto w porównaniu z poprzednimi edycjami dokonaliśmy znacznie większej ilości transakcji handlowych, polegających na sprzedaży biżuterii bezpośrednio na targach oraz na realizacji zamówień w uzgodnionym z klientem terminie.

Istotnym aspektem krakowskich targów były dla nas również spotkania z naszymi stałymi kontrahentami, czyli podtrzymywanie istniejących kontaktów. Jako wystawcy bardzo chętnie bierzemy udział w tego typu przedsięwzięciach, gdyż dają one możliwość nawiązania bezpośredniej komunikacji oraz interakcji z potencjalnymi klientami oraz dostarczają aktualnych informacji o najnowszych trendach w danej dziedzinie.

Godnym podkreślenia jest fakt bardzo dobrej współpracy z organizatorem, który podczas przygotowań, jak również w trakcie trwania targów służył pomocą oraz terminowo wywiązywał się z wszelkich zobowiązań. Jak co roku, miłym akcentem były zorganizowane uroczystości towarzyszące (spotkania wystawców czy też pokaz biżuterii). Naszym zdaniem organizator stanął na wysokości zadania, targi z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem a co za tym idzie, możliwością rozwoju. Serdecznie zachęcamy do udziału w targach Jubinale.

.
Piotr Tyca jest współwłaścicielem firmy Silvam