Enzo

Nasza firma istnieje w branży bursztynniczej od kilkunastu lat. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem unikatowej biżuterii srebrnej z bursztynem bałtyckim. Udało nam się stworzyć własny, rozpoznawalny styl, często określany mianem "nowoczesnej klasyki". Nasi projektanci przygotowując nowe kolekcje starają się podążać za trendami w modzie. Jednak główną inspiracją wszystkich projektów jest bursztyn. Chcemy, aby srebrna oprawa przede wszystkim podkreślała jego naturalne piękno.

Początkowo nasze przedsiębiorstwo było kilkuosobowym warsztatem jubilerskim. Obecnie zatrudniamy grono wykwalifikowanych jubilerów i szlifierzy bursztynu. Własna pracownia jubilerska i szlifiernia bursztynu umożliwiają nam pełną kontrolę nad procesem produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że nasza biżuteria to produkty najwyższej jakości.

Każdego roku bierzemy udział w targach branżowych Amberif w Gdańsku oraz JOGS w Tucson, AZ w Stanach Zjednoczonych. Jest to dla nas nie tylko okazja do zaprezentowania aktualnej oferty, ale przede wszystkim możliwość bezpośredniego spotkania z klientami.

Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników.

Współpracujemy z salonami i sieciami sklepów na terenie Polski oraz poza jej granicami.
Address
ul. Partyzantów 8/51, Gdańsk, 80-254, pomorskie
Telephone
+48 58 670 48 69
E-mail