plzh-CNenetdelvltnorues
Dodatkiem do lipcowego wydania „Twojego Stylu“ jest Newsletter Jubileuszowy Lato 2008 firmy Apart, w którym – oprócz fotorelacji z jubileuszowej kolacji z okazji 25-lecia firmy i ważnych wydarzeń z nią związanych – na ponad 20 stronach prezentowane są kolekcje biżuterii diamentowej, srebrnej, złotej i bursztynowej oraz zegarki z najnowszych kolekcji Apartu. O krótkie komentarze do wybranych modeli poproszono Anetę Kręglicką, Joannę Horodyńską, Dorotę Wróblewską, Macieja Zienia, Marcina Paprockiego & Mariusza Brzozowskiego.

Bursztynowej biżuterii poświecono 3 strony, na których zaprezentowano 3 kolekcje w srebrze. Warto tu przytoczyć komentarz zamieszczony obok jednej z nich autorstwa Doroty Wróblewskiej, właścicielki Domu Mody Forget-me-Not:
“Lubię klasykę stroju połączoną z odważną biżuterią. Cudze chwalicie, swego nie znacie – według mnie bursztyny wzbudzają furorę na całym świecie, a w Polsce są ciągle niedoceniane. Mówię tak na podstawie własnego doświadczenia, bo kiedy będąc zagranicą zakładam czasem bursztyny na spotkania do koktajlowej sukni, widzę jak bardzo zwracają uwagę zebranych.“

Chyba trudno o trafniejszy komentarz. Takie wypowiedzi w ustach znanych i cenionych w świecie mody osób niewątpliwie przyczyniają się do poprawy wizerunku bursztynu w Polsce. Przy braku profesjonalnej promocji nawet najmniejsze jej przejawy niezmiernie cieszą.