plzh-CNenetdelvltnorues
Pierścionki Jana Pomianowskiego

Kwiatowe nadruki towarzyszą nam już od kilku lat i nadal są silnym trendem.

Nieważne, czy graficznie i dekoracyjnie (Prada, Chanel, Miu Miu), w stylu azjatyckim (Louis Vuitton, Kenzo), czy jako romantyczny temat  (Mille Fleur, Blumarine, Ralph Lauren) oraz jako koronki
(Valentino, Dolce & Gabbana) – można je znaleźć we wszystkich stylach mody i przedziałach cenowych: zdobią zwiewne letnie sukienki, stylowe i ekstrawaganckie kreacje oraz koszulki.

Biżuteria

Pełne blasku kwiaty, które nigdy nie przekwitną, jako pierścionek, kolczyki czy naszyjnik – tej wiosny kwiaty kwitną kolorowo i „wysokokaratowo”. Dla miłośniczek klasycznego stylu jest pełna przepychu i wysadzana kamieniami szlachetnymi biżuteria z dużymi wzorami kwiatów, do której stworzenia wymagane są nie tylko opanowanie warsztatu rzemieślniczego, ale także nieograniczony potencjał kreatywności.
Kwitnąca fantazja jest pożądana także w delikatnych i małych ozdobach – małe gabaryty również zachwycają florystycznymi inspiracjami oraz użyciem brylantów i kamieni szlachetnych. Motywy te odnajdziemy także w stale obecnych w modzie charmsach.

Jak nosić?

Nieważne, czy do romantycznych letnich sukienek, czy jako kobiecy kontrast do aktualnego „Garconne Look” – florystyczne motywy zawsze będą stanowiły pożądany estetycznie akcent.

Irmie Schüch-Schamburek jest właścicielką agencji Trendvision zajmującej się badaniem trendów, konsultantką, dziennikarką i autorką książek na temat mody i stylu.

Polecamy:
Trendy 2011: neutralne kolory
Trendy 2011: jaskrawe kolory
Trendy 2011: czerń i biel