plzh-CNenetdelvltnorues
Tym, co wyróżniło pokaz, który przygotowali projektanci mody Michał Starost i Sebastian Kaźmierczak oraz projektant biżuterii Jacek Ostrowski, była czysto męska moda.

Marka ubiorów MG&S to ekskluzywna linia przeznaczona dla mężczyzn lubujących się w rzeczach nietuzinkowych, niebanalnych i ciekawych, mężczyzn, którzy nie obawiają się wyglądać ekstrawagancko, indywidualnie i metroseksualnie. Kolekcję wyróżnia niekonwencjonalne oraz odważne wzornictwo oraz najwyższa jakość materiałów i wykonania. Czarne, obcisłe spodnie podkreślały linię koszul utrzymanych w kolorystyce bieli, czerni i kremów. Projektanci odważnie wykorzystali stosowane raczej w modzie damskiej dekolty, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Nie stronili od zdobnych falban i wykończeń czy kilku par spinek do mankietów jednocześnie.

Mężczyzna marki MG&S – według projektantów kolekcji Michała Starosta i Sebastiana Kaźmierczaka – jest męski, glamour i seksowny. Biżuteria i zegarki Jacka Ostrowskiego charakteryzują się prostotą formy, geometrią, przestrzenią. Kolekcja wykonana jest z bałtyckiego bursztynu oraz srebra i syntetycznych kryształów. Ubiory i dodatki w pokazie dopełniały się na zasadzie przeciwieństw, lecz miały także wiele wspólnych rzeźbiarskich nawiązań. Pokaz można podsumować apelem: Panowie, nie strońcie od niekonwencjonalnych ubiorów i biżuterii, by podkreślić swoją męskość!

Polecamy:
Dobre pomysły mnie nie opuszczają - rozmowa z Jackiem Ostrowskim