plzh-CNenetdelvltnorues
Galeria Debiutów 2010

Do 10 września br. trwa nabór do Galerii Debiutów na targach Złoto Srebro Czas w Warszawie. Poszukiwane są osoby, które nigdy jeszcze nie prezentowały swoich prac biżuteryjnych. Co mogą zyskać?

Celem organizowanej od kilku lat Galerii Debiutantów jest stworzenie osobom stawiającym pierwsze kroki na rynku możliwości prezentacji swoich prac na targach, okazji do poznania targowej i jubilerskiej „machiny” od środka, nawiązania kontaktów biznesowych, ale także zaistnienia w środowisku złotniczym. Pomysłodawcami tej koncepcji są Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych oraz Międzynarodowe Centrum Targowe (organizator targów Złoto Srebro Czas), od tego roku jej realizatorem jest prywatna szkoła złotnicza Wytwórnia Antidotum.

Prezentacja prac w Galerii Debiutów jest bezpłatna, ale zgłaszać się mogą wyłącznie osoby, które wcześniej nie pokazywały publicznie swoich prac, bowiem uczestnictwo w Galerii jest rozumiane jako debiut komercyjno-wystawienniczy. Pierwszeństwo w otrzymaniu miejsca mają osoby nie uczęszczające na zajęcia zorganizowane w szkołach czy na specjalnych kursach złotniczych. Szczęśliwcy będą mogli zagospodarować jedną z sześciu półek w dwóch gablotach.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10.09.2012.