plzh-CNenetdelvltnorues

Już w środę, 30 czerwca 2010 r., w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie przy ul. Miodowej 14 odbędzie się konferencja  pt „Promocja polskiej gospodarki w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka”.

Konferencja jest organizowana w ramach Projektu systemowego 6.5 Promocja polskiej gospodarki przy Ministerstwie Gospodarki. Celem jest wzmocnienie konkurencyjności gospodarki poprzez poprawę jej wizerunku wśród partnerów międzynarodowych oraz usprawnienie dostępu do informacji o Polsce i możliwości nawiązywania kontaktów gospodarczych.

Zaproszenie jest kierowane do mediów i wszystkich przedsiębiorców zrzeszonych w izbach i cechach, którzy chcą promować swoje produkty i usługi za granicą.

Zgłoszenia można nadsyłać przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 czerwca 2010.